Restaurace vrchni

VÍTEJTE V NAŠÍ RESTAURACI MATĚJOVEC38

line_separator

V romantickém bílém prostoru staré stodoly a v zahradě u kamenných stolů na vás čekají gastronomické zážitky. Máte rádi tradiční selskou kuchyni připravovanou na moderní způsob s důrazem na zdravou výživu? Dáte si s potěšením k večeři sklenku pečlivě vybraného vína, nebo osvěžující limonády? Preferujete večeřet s vašimi blízkými či přáteli v klidné atmosféře s pečlivou a přátelskou obsluhou?


REZERVUJTE NYNÍ
TADY VAŘÍ
VOJTA BLAŽEK

I letošní sezóně budete mít příležitost ochutnat kuchyni šéfkuchaře Vojty Blažka a příležitostně i některých jeho věhlasných kolegů. Vojta vařil v několika prestižních hotelech v regionu a rád zkouší nové variace klasických receptů.
Gastronomické čtyřchodové sezónní menu vám nabízí předkrm, polévku, výběr ze dvou hlavních jídel a dezert. Naší specialitou jsou také domácí zmrzliny. Vždy je vám k dispozici vegetariánské menu. Nabízíme vám také bohatý výběr vín z celého světa s možností ochutnat některá vína „po sklenici“.

line_separator

Jsme pro vás otevřeni 18 – 22 hod, jídla jsou servírována od 18 – 20 hod.

Abychom vám nabídli nejvyšší kvalitu, vaříme pouze pro naše ubytované hosty a pro omezený počet návštěvníků výhradně s rezervací. Rezervace přijímáme pouze telefonicky na tel.:

+420 739 476 739


REZERVUJTE NYNÍ

Přejete si dostávat nové propozice menu nebo pozvánky na speciální akce v naší restauraci?