• Stodola v bed&breakfast Matějovec 38

    Testovací příspěvek

    Bed & Breakfast Matějovec38 představuje nadstandardní ubytování v nově zrekonstruovaném statku. V rodinném prostředí je k dispozici deset pokojů. Letní pobyt zpříjemní koupání v soukromém rybníce a hřiště na pétanque (od příštího léta). V zimě Vás zahřeje sauna či krbová kamna. V ceně ubytování je bohatá snídaně složená ze zdravých a lokálních surovin. Bed & Breakfast Matějovec38 představuje nadstandardní ubytování v nově zrekonstruovaném statku. V rodinném prostředí je k dispozici deset pokojů. Letní pobyt zpříjemní koupání v soukromém rybníce a hřiště na pétanque (od příštího léta).
    homepage_mat

    Ideální místo pro váš odpočinek

    Bed & Breakfast Matějovec38 představuje nadstandardní ubytování v nově zrekonstruovaném statku. V rodinném prostředí je k dispozici deset pokojů. Letní pobyt zpříjemní koupání v soukromém rybníce a hřiště na pétanque. Během chladnějších jarních či podzimních večerů se můžete zahřát u krbových kamen.. V ceně ubytování je bohatá snídaně složená ze zdravých a lokálních surovin.

Návštěvou Matějovce se ocitáte v samém srdci České Kanady. Tento přírodní park  je známý pro jedinečný ráz krajiny, početné vodní hladiny a rozsáhlé lesy. Zdejší příroda nabízí obrazy neopakovatelné atmosféry.

Comments are closed.